• Kasulik toitumine ja looduspreparaadid
  Kasulik toitumine ja looduspreparaadid

  Naturaalsed looduspreparaadid on koos spetsialiseeritud toitumisega kõige tõhusam viis organismi varustamiseks vitamiinide ja mikroelementidega

   

   

 • Naturaalne kosmeetika
  Naturaalne kosmeetika

   Nahahooldusvahendid naturaalsetest taimsetest komponentidest

   

 • Aparaadid ja masseerijad
  Aparaadid ja masseerijad

  Ida meditsiini põhimõtete alusel loodud seadmed ja massaažiaparaadid organismi bioenergeetilise tasakaalu normaliseerimiseks ja säilitamiseks

   

   

ÄRA OOTA OMA HAIGUST!

 

 

 

asd

 

Ära oota oma haigust!

  

Iga inimene on sündimisel unikaalne ning igaühel meist on oma nõrkkohad. Teades selliseid kohti, ei tohi me pelgalt istuda ja oodata, millal meid „toksab“ ja millal tekib seesama haigus selles samas kohas, vaid tegelema profülaktiliste meetmetega, et meid põhimõtteliselt seesama haigus ei „toksiks“.

 

Ei ole vaja oodata valusid ja ägenemisi.

  

Hoiatatud – tähendab relvastatud! Teadmatus oma organismi tervise valdkonnas ei võta meilt vastutust selle seisundi eest. Seetõttu peab olema veidi targem enne seda hetke, kui meie juurde on kihutanud kiirabi, vahest isegi korduvalt, mõnede juurde aga see kiirabi enam ei jõudnudki… Ning vaid peale seda, kui mõnedel meist muidugi vedas, pöörame alles tähelepanu endale ja oma organismile. No mis sa ütled, tuleb välja, et oleme millestki tehtud, mingi organism …  meenutab oma olemasolust ja mitte ainult meenutab, vaid esitab SOS-signaale!!! Organismil lülitub sisse kaitse- ja ohutussüsteem, ta karjub meile, et meiega toimub midagi halba, s.t. et just teie teete enda organismiga midagi halba, teie aga ei taha sellele tähelepanu pöörata. Ja isegi siis, parimal juhul, võtate valuvaigistava ravimi, s.t. lülitate välja häiresignaali, lülitate välja punase vilkuva lambi juhtmed ja sireenid, mis segavad teil öösiti rahulikult magada. Kuid see ei tähenda sugugi, et probleem on lahendatud ja teie organism hakkab end paremini tundma ja olete sellest õnnelik. Ei, süsteemi väljalülitamine tingib justnimelt olukorra süvenemise. Mingid valuvaigistid ei aita. Sellise tegevuse eest ei täna organism teid mitte kunagi.

Seetõttu on vaja oma organismiga tegelda pidevalt, iga päev, hommikust õhtuni, alates sünnihetkest viimase hingetõmbeni, õigemini väljahingamiseni.

Oma nõrkkohtadest võime teada saada iseend valgustades, tegeledes enesekoolitusega. Enesekoolituse üheks selliseks elemendiks on organismi nõrkkohtade väljaselgitamine meie tähtkujude järgi näiteks sündimisel. Kui olla nüüd ääretult täpne, siis mõjutab seda mis sündis, s.t. imikut ka sündimise koht, riik, perekond, sündimise aeg, hooaeg, aasta, kuu asend, päikse asend, teiste planeetide asend, tähtkujude asend, muud näitajad. Kuid peatume neist ühel. Niisiis, 

 

Jäärad peaksid tähelepanu pöörama närvisüsteemile ja peale. Võimalik on tundlikkus selliste haiguste suhtes kui: otiit, haimoriit, migreen, närvitikid, neuralgia. Jälgige hammaste ja igemete seisukorda; ärge külmetage pead; ärge kuritarvitage alkoholi, ärge kurnake end stressini. Need looduspreparaadid on teie kindlad abilised: DANAO HUODONG, BIOTSINK, GAI DUI BAO, RESVERATROL+, KORDITSEPS, TEE GANIDERMAGA. 

  

Sõnnid on harva haiged, kuid kui selline peaks juhtuma, end ravida nad ei kiirusta, ja seda vaid oma laiskuse tõttu. Kalduvus järgmiste organite haigustele: kõri, pahkluu, jalad, selg ja selgroog. Vältige angiini, diabeeti, ülesöömist. Pöörake rohkem tähelepanu füüsilistele koormustele, pidage liikuvat eluviisi, järgige müüdukust toidus..  Toodangust on Jääradele näidustatud: - CHUNHUA, HEA SEEDIMINE, BIOTSINK, KORDITSEPS, GAI CHANGSHOU, NIANLING GAI.

 

Kaksikud – töörügajad, sageli unustavad puhata, see aga soodustab unetust ja vaimupinget. Sagedamini põevad kopsuhaiguseid, soolestiku haiguseid, migreene, reumatismi. On ka oma nõrkkohad: õlad ja õlavarred, käelabad, närvi- ja vereringe süsteem. Õppige puhkama, ärge lubage endale ülepinget. Viibige sagedamini värkse õhu käes. Lülitage oma igapäevasesse toidukorda: HITOSAN, CHUNHUA, VORM NR.3, RESVERATROOL+, DANAO HUODONG, CHAGA, KORDITSEPS, GAI CHANGSHOU, NINLING GAI, SPIRULINA.

 

Vähid on allutatud hüpohondriale ja depressioonile. Pöörake tähelepanu seedimisorganitele ja maole. Teie nõrkkohad: kusepõis, neerud, põlved. Võivad häirida valud rinnaku taga. Jooge rohkem vedelikku, olge toidus mõõdukad ja rohkem optimismi.

Looduspreparaadid: HITOSAN, VORM NR.3, KORDITSEPS. GAI CHANGSHOU, NIANLING GAI, DANAO HUODONG, RESVERATROOL+.

 

Lõvidel on harva kroonilised ägenemised, see-eest jälitavad neid luumurrud ja infektsioonhaigused. Tähelepanu tasuks pöörata südamele, seljale ja selgroole. „Armastatud“ haigused – angiin, aneemia, artriidid, närvivapustused. Vältige põrutusi; ei tasu kuritarvitada alkoholi; ja õppige lõdvestuma peale tööpäeva.

Teie lauapreparaadid: SHIITAKE, KORDITSEPS, ANTI-VANUS, BIORAUD, BIOTSINK, DANAO HUODONG, RESVERATROOL+, GAI CHANGSHOU, NIANLING GAI, GAI DUI BAO, HEA SEEDIMINE, SPIRULINA.

 

Neitsi. Närveerige vähem, järgige töö ja vaba aja režiimi ärge nähke kõiges vaid halba. Nõrkkohad – närvisüsteem ja seedeorganid, võivad esineda reumaatilised valud, mao-soolkonna valud, kopsuhäired. Viibige regulaarselt värskes õhus, kuid vältige külmetamist; toituge tervislikult; vältige vürtsikaid toitusid.

Looduspreparaadid: CHUNHUA, HEA SEEDIMINE, DANAO HUODONG, RESVERATROOL+, SHIITAKE, KORDITSEPS, CHAGA, BIOTSINK, GAI DUI BAO, NIANLING GAI, GAI CHANGSHOU, SPIRULINA, ANTI-VANUS.   

 

Kaalusid ei ähvarda närvivapustus ja füüsiline üleväsimus. Kaalud armastavad maitsvalt süüa ja palju juua, see aga on liigne kaal., neeru, maksahaigused, migreen. Ärge tarvitage suures koguses soola, äädikat, tsitruselisi ja alkoholi. Vähemalt kord kuus tehke massaaži. Näidustatud järgmised preparaadid: CHUNHUA, HEA SEEDIMINE, HITODAN, BIOTSINK, KORDITSEPS. CHAGA, RESVERATROOL+, GAI DUI BAO, GAI CHANGSHOU, NIANLING GAI, DANAO HUODONG, SPIRULINA.

 

Skorpionid põevad harva, kuid kuna nendele ei meeldi end ravida, kulgevad haigused raskelt. Reeglina on skorpionidel halb uni, peavalud ja närvivapustused. Esinevad häired veresoonkonna süsteemis. Kalduvad kõri-, selja-, jalgade, urogeensete organite haigustele. Hoidke närvisüsteemi, õppige puhkama: veresoonkonna haiguste profülaktilistel eesmärkidel vähendage loomaliha ja piimatoodete tarbimist. Teile sobivad kõige paremini: DANAO HUODONG, ANTI-VANUS, RESVERATROOL+, KORDITSEPS, SHIITAKE, CHAGA, SPIRULINA, BIOTSINK, TEE GANODERMAGA. 

 

Amburid kui ka haigestuvad, siis vaid lühiaegselt. Nendel on hea mälu, kuid kalduvad ülesöömisele, paljudel võivad esineda probleemid luustiku ja lihastikuga, vererõhuga, soolestikuga. Pidage dieeti, magage end hästi välja.

Organismi igapäevaseks abistamiseks mõeldud preparaadid: CHUNHUA, HITOSAN. VORM NR 3, ANTi-VANUS GAI CHANGSHOU, GAI DUI BAO, NINLING GAI, Tee GanodermaGA, SPIRULINA. 

 

Kaljukitsede õrn nahk kannatab allergiliste ja infektsiooniliste haiguste käes. Sageli võivad esineda neeruhaigused, soolehaigused, luuhaigused. Kaitske traumade eest põlveliigeseid, vähendage soola tarbimist. Teie preparaadid: CHUNHUA, HITOSAN, VORM NR. 3, HEA SEEDIMINE, KORDITSEPS, SHIITAKE, CHAGA, GAI CHANGSHOU, GAI DUI BAO, NINLING GAI, BIOTSINK, SPIRULINA. 

 

Veevalajad, pöörake tähelepanu oma veresoonkonna süsteemile. Halva vereringluse tõttu on võimalikud – varikoossed veenilaiendid, valu jalgades ja südameprobleemid. Viibige rohkem värskes õhus, tehke hingamisharjutusi, pidage aktiivset eluviisi. Lülitage oma toidukorda: ANTI-VANUS, RESVERATROOL+, SPIRULINA, KORDITSEPS,  GAI CHANGSHOU, NIANLING GAI, Tee Ganodermaga.

 

Kalade vereringe on sageli häirunud. Siit ka probleemid: varikoosid, tursed, paised, käte ja jalgade haigused, sagedased külmetushaigused. Karastage end, uhake rohkem, keelduge suitsetamisest. Preparaadid: ANTI-VANUS, RESVERATROOL+, Tee Ganodermaga, HITOSAN, KORDITSEPS, SHIITAKE, GAI CHANGSHOU, GAI DUI BAO, NIANLING GAI, BIOTSINK.

 

 

Töötasime teie jaoks välja selle spikri-skeemi, et te ei ootaks, kuni „toksib“. Tegelege profülaktikaga, s.t. oma organite ja süsteemide kontrolliga. Tehke see enda harjumuseks, veel parem aga – eluviisiks! Ja siis ei tule kutsuda kiirabi. 

 

 

Soovime teile tugevat tervist ja pikaealisust! 

Müügihitid

 • Looduslikud tooted
  Looduslikud tooted

Tooted

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

Looduslikud tooted ja täiendav toit on kõige tõhusam viis oluliste vitamiinide ja mineraalainete puuduse korvamiseks.

Loe Veel...

Kehahooldusvahendid

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

Spetsialistid on koostöös traditsiooniliste idamaiste toodete ekspertidega välja töötanud looduslikel koostisosadel põhinevad nahahooldustooted.

Loe veel...