• Kasulik toitumine ja looduspreparaadid
  Kasulik toitumine ja looduspreparaadid

  Naturaalsed looduspreparaadid on koos spetsialiseeritud toitumisega kõige tõhusam viis organismi varustamiseks vitamiinide ja mikroelementidega

   

   

 • Naturaalne kosmeetika
  Naturaalne kosmeetika

   Nahahooldusvahendid naturaalsetest taimsetest komponentidest

   

 • Aparaadid ja masseerijad
  Aparaadid ja masseerijad

  Ida meditsiini põhimõtete alusel loodud seadmed ja massaažiaparaadid organismi bioenergeetilise tasakaalu normaliseerimiseks ja säilitamiseks

   

   

TERVIS SAAB ALGUS TERVEST SOOLESTIKUST

 

 

Kogu organismi hea enesetunne mistahes vanuses sõltub olulisel määral soolestiku õigest tööst.

Sööme keedetud liimitaolist toitu – šlakkime aastatega organismi. See on krooniliste haiguste soetamise tee. Sööme vitamiinide, mineraalide ja sideainega rikast toitu – aitame kaasa isepuhastumisprotsessidele. See on tee tervise ja pikaealisuse poole. 

 

Haigus – see on organismi šlaktituse üks liikidest. 

 

Organismi šlakituse sümptomid:

1. üldine väsitatavus, raskendatud ärkamine hommikul ja öine uinumine; 

2. vegetatiivne düstoonia, esmakordselt tekkinud unetus, perioodilised peavalud; külma ja palavuse kannatamatus; 

3. mao-soolkonna ja naha erinevad haigused; 

4. jämedad venoossed ja arteriaalsed vereringe häired: veenide varikoos, hemorroidid, tromboflebiidid, vererõhu tõus või alanemine, stenokardiad, infarktid; kõik luusüsteemi haigused. 

5. neuroendokriinsed probleemid, kuulmise ja nägemise alanemine, kõik närvisüsteemi häired, tsüstid, adenoomid, müoomid, healoomulised kasvajad, suhkrudiabeet; 

6. onkoloogia.

 

„Hulgalised erinevad mikroorganismide assotsiatsioonid, mis elavad inimese seedetraktis, määravad suures osas inimese vaimse ja füüsilise seisundi“. Käesolevaks ajaks on välja selgitatud, et soolestikus elab 400-500 liiki erinevaid mikroobe ja seeni. Terve soolestiku korral elavad „head“ (bifidobakterid ja laktobakretid) ja „halvad“  (ešerihhia ja klostriidi tüüpi) mikroorganismid harmoonias. „Heade“ arv ületab hulgaliselt „halbade“ arvu. Düsbakterioosi korral on ülekaalus „halvad“ mikroorganismid. Rasketel juhtumitel nad praktiliselt lükkavad „head“ välja. Meie liitlased, kuhu eelkõige kuuluvad bifidobakterid ja laktobakterid), lõhustavad toitu fermenteerimise teel. Tulemusel moodustub hulgaliselt organismile kasulikke aineid. „Hea mikrofloora“ tõstab immuunsust, kaitseb soolestikku infektsiooni eest ja ennetab kasvajate kasvamist. Meie vastaseks aga on – „halb“ mikrofloora. Lõhustab toitu mädanemise teel. Moodustuvad toksiinid mürgitavad organismi, kutsudes esile sünge mõttekäigu, töövõime kaotuse ja erinevad negatiivsed tagajärjed organismile – alustades peavaludest ja nahal olevatest vistrikkudest kuni onkoloogiani. Ebaõige toitumise, stresside, reostatud keskkonna, hüpodünaamia ja muude faktide tõttu on soolestikus sageli valitsevaks „halb“ mikrofloora. Seda ilmingut tuntakse „düsbakterioos“ nimetuse all. Siinkohal on tähtis rõhutada, et düsbakterioos ei ole haigus, see on seisund. Seisund, milles paljud inimesed on suurema osa oma elust. Nüüd mõistab igaüks, et „puhas“ soolestik on see, milles elutseb „hea mikrofloora“. „Must“ soolestik on tõepoolest täidetud mustusega. Kuidas siis teisiti saaks nimetada „halba mikrofloorat“? Soolestiku puhastamine – pole lihtlabane ebameeldiva prügikasti mehhaaniline puhastamine. See tähendab – et selle kohale võib luua õitsva aia, s.t. täita soolestik terve mikroflooraga. Täna võib seda teha looduspreparaatide D-tselluloosi „CHUNHUA“ – puhastamiseks, ja probiootikute – terve flooraga – bifido- ja laktobakterid – abil.

 

Ärge laiselge ja ärge lükake puhastamist pärastiseks. Laisad on sagedamini haiged…. pidevalt halavad, et nad ei saa, ja raha ei jätku, kuigi vahest piisab vaid õigeaegsest puhastamisest, aktiivsed aga, hõivatud ükskõik millest peale iseenda, heidavad esimese kategooria kõrvale seetõttu, et nii ei jõudnudki endani.

 

Tervist teile! Hakake juba ükskord ka enesega tegelema! 

 

Копия 3 D-celluloos рекл

D-tselluloosi tabletid «CHUNHUA» hind 34 eur

 

Soodushind 27 eur!

 

Väljalaskevorm: 120 tab х 1200 mg

KasutusviisKolm korda päevas enne sööki, närida läbi ja juua peale 1 klaas vett (annustamine on individuaalne, alustada 1 tabletist 3 korda päevas, suurendada annust 4 tabletini 3 korda päevas). Kuur 2-3 korda aastas 1-3 kuu kaupa.  

 

Копия Копия Hea Seedimist

Hea seedimist kapslid (Lisakomponentidega probiootik) hind 27,50 eur

 

Soodushind 22 eur!

 

Väljalaskevorm: 100 kapslit х 500 mg

Kasutusviis: Kolm korda päevas 2 kapslit peale sööki 

 

Müügihitid

 • Looduslikud tooted
  Looduslikud tooted

Tooted

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

Looduslikud tooted ja täiendav toit on kõige tõhusam viis oluliste vitamiinide ja mineraalainete puuduse korvamiseks.

Loe Veel...

Kehahooldusvahendid

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

Spetsialistid on koostöös traditsiooniliste idamaiste toodete ekspertidega välja töötanud looduslikel koostisosadel põhinevad nahahooldustooted.

Loe veel...