• Kasulik toitumine ja looduspreparaadid
  Kasulik toitumine ja looduspreparaadid

  Naturaalsed looduspreparaadid on koos spetsialiseeritud toitumisega kõige tõhusam viis organismi varustamiseks vitamiinide ja mikroelementidega

   

   

 • Naturaalne kosmeetika
  Naturaalne kosmeetika

   Nahahooldusvahendid naturaalsetest taimsetest komponentidest

   

 • Aparaadid ja masseerijad
  Aparaadid ja masseerijad

  Ida meditsiini põhimõtete alusel loodud seadmed ja massaažiaparaadid organismi bioenergeetilise tasakaalu normaliseerimiseks ja säilitamiseks

   

   

Meist

 

 

 

 

люди2

 

Tuginedes India, Hiina ja teiste riikide partnerite aastatepikkusele kogemusele ja iidsetele teadmistele, tekkis idee luua täiendavaid toiduaineid. Teiste maade kultuuriteadmised ja head traditsioonid võivad tugevdada eri riikide sidemeid, toetada ja ühendada maailma eri paigus elavaid inimesi. Meie ühine sünnipäev, alates 22. aprillist 2014. 

 Ilmselt mitte juhuslikult juhtus, et meie sünnipäev langes kokku ühe olulise kuupäevaga meie planeedil - "Rahvusvahelise Maa päevaga" (ingl. Earth Day), mille ÜRO kindral kinnitas ja tunnustas 22. aprillil 1971. Assamblee, senaator hr Gaylord Nelson. Sel päeval toimuvad üle maailma üritused, mille eesmärk on "Kutsume inimkonda üles pöörama tähelepanu Maa ökosüsteemi haprusele ja julgustama neid sellele tähelepanelikumalt suhtuma!"

Selgub, et meie eredad eesmärgid, puhtad kavatsused, aastatepikkune ettevalmistustöö polnud juhus. Kosmos ehk Looja juhatas meid ja andis oma õnnistuse meie igas mõttes õilsa missiooni algusele.

 

Kõigi töötajate koostööstrateegia aluseks oli vajadus toetuse järele, kasulik suhtumine sugulaste, sõpradena, suur rahvusvaheline perekond, armastuse tunne ja mõistmine iga inimese kui indiviidi väärtusest, oskus omandada komplekti enesesäilitamise meetodeid ja harmoonilist elu planeedil Maa, olenemata asukohast.
Armastusega sündinud tooted inimestele.

Копия Копия Продукция

Tellimusi võetakse vastu eelneval kokkuleppel, hulgitarned, tingimused lepitakse eelnevalt kokku. Vajadusel spetsialisti konsultatsioon.

 

 

Soovime Teile kõike head!

Müügihitid

 • Looduslikud tooted
  Looduslikud tooted

Tooted

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

Looduslikud tooted ja täiendav toit on kõige tõhusam viis oluliste vitamiinide ja mineraalainete puuduse korvamiseks.

Loe Veel...

Kehahooldusvahendid

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

Spetsialistid on koostöös traditsiooniliste idamaiste toodete ekspertidega välja töötanud looduslikel koostisosadel põhinevad nahahooldustooted.

Loe veel...