• Kasulik toitumine ja looduspreparaadid
  Kasulik toitumine ja looduspreparaadid

  Naturaalsed looduspreparaadid on koos spetsialiseeritud toitumisega kõige tõhusam viis organismi varustamiseks vitamiinide ja mikroelementidega

   

   

 • Naturaalne kosmeetika
  Naturaalne kosmeetika

   Nahahooldusvahendid naturaalsetest taimsetest komponentidest

   

 • Aparaadid ja masseerijad
  Aparaadid ja masseerijad

  Ida meditsiini põhimõtete alusel loodud seadmed ja massaažiaparaadid organismi bioenergeetilise tasakaalu normaliseerimiseks ja säilitamiseks

   

   

Sügav uni, täisväärtuslik puhkus «SLEEPING DUO»´ga

Sleeping DUO

Miljonid inimesed meie planeedil kannatavad unehäirete all. Ülemaailmne Tervishoiuorganisatsioon tunnistas unetuse nüüdisaja haiguseks. Nendele, kes tahavad leida antud probleemile lahenduse, leiutas TIENS innovatiivse taimepreparaadi - TIENS SleepingDuo. Igal tabletil on kaks kihti, mille koostises on melatoniin, kalifornia unimagun, passiflora, palderjan, gamma-aminoõlihape, vitamiinid B3 ja B6.

Füüsilise ja psüühilise tervise toetamiseks peab inimene ööpäevas magama vähemalt 8 tundi. Traditsiooniline hiina meditsiin soovitab 10-tunnist und - 21.00 kuni 7.00. Une ajal taastub meie keha, võitleb toksiinidega, parandab naha seisukorda, töötab välja vajalikke hormoone, taastab ajurakke. Isegi kõige tühisem unetus tingib kõrgenenud väsimuse, peavalud, gastroenteroloogilised probleemid, ärevuse tõusu, keskendumise languse. Sageli on unehäired seotud stressiga, krooniline stress omakorda aga varjab endas paljude krooniliste haiguste tekkimise potentsiaalset riski. Öised teleri vaatamised ja internetis istumine tekitavad sisemise bioloogilise kella häireid.

Magada soovitatakse niipalju tunde, mis on piisav tavapärase igapäevatöö tegemiseks. Kuid eksisteerivad sellised asjaolud kui vanus, emotsionaalne seisund ja muud normaalset und takistavad faktorid. Unetusega võitlevatele inimestele valmistas kompanii tasakaalustatud, uue, kahefaasilise vabastamisega, "targa" tehnoloogiaga loodusliku preparaadi – SLEEPING DUO. Preparaadi koostis on unikaalne, kuna sellesse kuuluvad komponendid parandavad loomuliku une kvaliteeti, kombinatsioonis aga uue, kahefaasilise vabastamisega "targa" tehnoloogiaga, suurendavad selle kestvust.  

Tähtis teada! Kestval kasutamisel ei tekita preparaat harjumist.

Üks tablett sisaldab kõrges kontsentratsioonis aktiivkomponente. Valemi üldefekt on tagatud ravimtaimede ühenditega, gamma-aminoõlihapetega, B3 ja B6 vitamiinidega, moodustades kaks kihti (millest ühel on kohene mõju, teisel - kestev mõju).

Esimesena vabaneva valemi aine on melatoniin - aine, mida toodab aju epifüüs. Epifüüs reguleerib une tsüklit - ärkvelolekut, sünkroniseerides meie keha sisekella päevase ja öise ajaga ja annab meile signaale, millal uinuda või ärgata.

Gamma-aminiõlihape - kesknärvisüsteemi peamine pidurdusmediaator, mõjudes neuronite erutusele nende reaktsiooni mahasurumisega. Selline mõjutusmehhanism aitab kontrollida närvirakke. Gamma-aminoõlihape retseptorite aktiviseerimine on äärmiselt tähtis uinumisel ja une säilitamisel. Vanus, tasakaalustamata toitumine, D ja B6 vitamiinide puudus, kõrge stressitase ja ärevus soodustavad gamma-aminoõlihappe taseme langust, mis mõjub negatiivselt uinumisvõimele ja halvendab une kvaliteeti.

B3-vitamiin (nikotiinhape) aktiveerib gamma-aminoõlihappe retseptoreid, soodustab närvisüsteemi normaalset funktsioneerimist, alandab väsimustunnet ja väsitatavust.

B6-vitamiin on vajalik gamma-aminoõlihappe sünteesiks, soodustab närvisüsteemi normaalset funktsioneerimist ja hormoonide väljatöötluse reguleerimist.  

Sleeping Duo sisaldab taimeekstrakte, mida aastatuhandeid kasutatakse mittetraditsioonilises meditsiinis. Kalifornia unimagunat, mida tuntakse ka kuldse unimaguna nime all, kasutatakse paljude maade mittetraditsioonilises meditsiinis. Taim sisaldab suures koguses C ja E-vitamiine, küllastumata rasvhappeid, magneesiumit ja rauasoolasid. Fütoterapeudid tunnistavad selle pehmeid uinutavaid ja sedatiivseid omadusi.

Passiflora kasvab Lõuna-Ameerika troopilistes metsades. Sisaldab suures koguses flavonoiide ja alkaloide. Osutab sedatiivset mõju kesknärvisüsteemile, soodustab uinumisprotsessi, kulgedes edasi füsioloogiliseks uneks.

Palderjani kui sedatiivset vahendit kasutatakse aastatuhandete vältel Euroopa ja Aasia riikides. Kogu maailmas võtavad paljud inimesed palderjani unetuse ja ärevuse tunnuste korral tänu palderjani soodsale toimele tervislikuks uneks.

 

Vastunäidustused: ei soovitata rasedatele, rinnaga toitvatele emadele, alla 12.aasta vanustele lastele, samuti nendele, kellel esineb allergiline reaktsioon preparaadi mistahes toimeainele.

 

Kasutusviis: Üks tablett õhtul pool tundi enne magama minekut.  

 

Hind 30 €

Säästuhind 24

Sleep 1-scaled

Nautige ülejäänud!

 

Müügihitid

 • Looduslikud tooted
  Looduslikud tooted

Tooted

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

Looduslikud tooted ja täiendav toit on kõige tõhusam viis oluliste vitamiinide ja mineraalainete puuduse korvamiseks.

Loe Veel...

Kehahooldusvahendid

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

Spetsialistid on koostöös traditsiooniliste idamaiste toodete ekspertidega välja töötanud looduslikel koostisosadel põhinevad nahahooldustooted.

Loe veel...