• Kasulik toitumine ja looduspreparaadid
  Kasulik toitumine ja looduspreparaadid

  Naturaalsed looduspreparaadid on koos spetsialiseeritud toitumisega kõige tõhusam viis organismi varustamiseks vitamiinide ja mikroelementidega

   

   

 • Naturaalne kosmeetika
  Naturaalne kosmeetika

   Nahahooldusvahendid naturaalsetest taimsetest komponentidest

   

 • Aparaadid ja masseerijad
  Aparaadid ja masseerijad

  Ida meditsiini põhimõtete alusel loodud seadmed ja massaažiaparaadid organismi bioenergeetilise tasakaalu normaliseerimiseks ja säilitamiseks

   

   

ANTI-VANUS – UUS vahend vananemise vastu!

 

 

Selle preparaadi üks põhilistest toimeainetest on resveratrool, aga ka teised proantotsüanidiini bioflavonoidid, mille antioksüdantseid omadusi on uuritud juba alates 1969. aastast. Punase viinamarja seemnete aktiivsed bioflavonoidid muudavad kahjutuks palju laiema spektri vabu radikaale, kui antioksüdantse toime poolest tuntud seleen, tsink, vitamiinid A, E, C ja beeta-karotiin. grapes-red

Kogu maailmas on teada, et Prantsusmaa on punase viinamarjaveini tarbija number üks. Prantslased on ka tuntud gurmaanid. Paradoks seisneb aga selles, et prantslastel on tunduvalt vähem südame-veresoonkonna haigusi kui enamiku teiste maade elanikel, välja arvatud need, kus põhitoiduks on kala ja mereannid, näiteks Jaapan. Nii on prantslastel südame-veresoonkonna haigusi kaks korda vähem kui USA-s. Nüüd on teada, et põhjuseks on klaas punast veini päevas, bioflavonoidid, sealhulgas resveratrool.

 

 

Ühes "ANTI-VANUSE" kapslis on 204 mg puhast resveratrooli. Võrdluseks – ühes pudelis punases viinamarjaveinis on seda umbes 2 mg.

 

Millel bioflavonoidide selline hämmastav efekt põhineb? Ennekõike toimib ta kui võimas antioksüdant. Vabad radikaalid e oksüdandid on ebastabiilsed Копия Для сайта Анти-Ванусreaktiivsed ühendid, mida võib pidada kaasaegse inimese enamiku haiguste põhjuseks. Vabade radikaalide toimimise protsess on sarnane tuumaplahvatusele – see purustab kõik oma teel. Vabad radikaalid suudavad purustada rakumembraani ja selle hävitada, mis kiirendab vananemisprotsessi, kuna erinevate organite koed kaotavad pidevalt rakke. Vabad radikaalid reageerivad DNA-ga, meie pärilikkuse kandjaga, mille tulemusena tekivad fermendid-mutandid ning tervete rakkude tekkeprotsess muutub võimatuks ning enneaegse vananemise protsess kiireneb. Sageli viib see kasvajalise protsessini. Vabadel radikaalidel on võime ühendada, kokku liimida molekule erinevate organite kudedes (n nahavalku, mille tulemusena nahk kaotab kiiresti elastsust, muutub lõdvaks ja kortsuliseks). 70-ndatel tehti kindlaks, et vabade radikaalide tegevuse tulemusena kaotab rakummembraan võime naaberrakke ära tunda, mis viib rakkude kontrollimatule paljunemisele – hea- või pahaloomuliste kasvajate tekkele. Immuunsus langeb vabade radikaalide tegevuse tulemusena järsult. Teadus tunneb terve rea ainete antioksüdantset mõju, kuid bioflavonoidid, sh resveratrool, ületavad sellise võimsa antioksüdandi mõju nagu E-vitamiin 100-kordselt ja C-vitamiini mõju 40-kordselt. Lisaks kaitsevad bioflavonoidid kõiki vitamiine vabade radikaalide hävitava mõju eest.

 

Meditsiinidoktor Pezzuto USA Illinoisi Ülikoolist uuris resveratrooli mõju pahaloomulistele kasvajatele. Ta tegi kindlaks, et resveratrool surub alla vähihaiguse kolde, hävitades pahaloomulised rakud ja mitte kahjustades terveid rakke. Paljude USA meditsiinikeskuste (Nebraska, Georgetown jt) uuringutega on tõestatud, et resveratrool mitte ainult ennetab vähki, vaid suudab vähirakud ka hävitada, stimuleerida tervete rakkude kasvu ja eluvõimet. Efektiivsus rinnavähi puhul oli 43 - 47%, maksavähi puhul 37 - 48%, maovähi puhul 34 - 41%, tervete rakkude kasv moodustas 9 - 18%.

 

Resveratrooli tähtsaks omaduseks "ANTI-VANUSE"koostises on ateroskleroosi arenemise riski alandamine ja isegi võime pikaajalisel tarvitamisel kolesteroolinaastude lahustamine. Ateroskleroosi kohta on maailmas avaldatud üle 1,5 milj. töö, kuid lõplikku kontseptsiooni selles tekkimise kohta pole. Ateroskleroos on vaieldamatul 21.sajandi haigus, veel 100 aastat tagasi esines seda üsna harva. Näib nii, et see on inimkonna tasu heaolu eest. Ateroskleroosi tekkemehhanismis mängib peamist osa lipiidide ainevahetuse häirumine. Üldlevinud arvamuse kohaselt seostatakse ateroskleroosi üldise kolesterooli tasemega. Tegelikult on kõrge tihedusega kolesterool tähtis komponent organismi normaalseks eksisteerimiseks, ta osaleb närvi- ja ajurakkude funktsioneerimises. Samuti on see vajalik suguhormoonide ja neerupealisehormoonide sünteesis, kuulub enamiku rakkude kesta koostisesse, on vajalik sapphapete moodustamisel. Ateroskleroosi puhul on süüdlaseks mitte ainult kolesterool, vaid terve kompleks: madala tihedusega kolesteriin, triglütseriidid, lipoproteiinid (valgud, mis osalevad kolesterooli transpordil). Just madala tihedusega kolesterool ladestub naastudena veresoonte seintele ning on infarktide, insultide, mäluhäirete jne põhjuseks. Kui madala tihedusega kolesterool on kõrge, siis reeglina suure tihedusega kolesterooli näit on madal.

 

Jujuba - harilik kreektürn (ka punane dattel) – madalakasvuline puu või põõsas Rhamnaceae sugukonnast. Selle ladinakeelne nimetus on Ziziphus zizyphus või Z. jujuba. Päritolumaaks loetakse Aafrikat ja Süüriat, siis levis Indiasse ja Hiinasse, kus seda kultiveeritakse juba 4000 aastat. Puu võib kasvada 5-12 meetri kõrguseks, sel on läikivad rohelised lehed ja mõnikord ka okkad. Märkamatud õied on väikesed, rohekad või valged, luuviljad oliivisuurused. Vilju kasutatakse hiina ja korea traditsioonilises meditsiinis stressi alandajatena. Vili hõõrutakse pulbriks ning võetakse väikeses koguses närvide rahustamiseks ja vere puhastamiseks. Austraalia jook 1- bil on lõdvestava ja stressi leevendava toimega jujuba sisalduse tõttu. Jujuba lehtedes leiduv aine zizifiin surub alla inimese magusaaistingu. Viljad on kaetud limaga, mis rahustab kurku ning farmakoloogias kasutatakse jojoba tõmmist külmetunud kurgu raviks.

000000003317Jujuba viljad sisaldavad 18—28% suhkruid, 2,3—3,4% valke, kuni 3,7% rasvu, 0,2-2,5% happeid, pektiini, orgaanilisi happeid, mineraalsooli, kuni 2,5 mg% Р-vitamiini, 250-1300 mg% С-vitamiini (seda on 10—15 korda enam kui sidrunis ja apelsinis).

Jujubat kasutatakse nii värskelt kui kuivatatult. Valmistatakse kompotti, moosi, pastilaad. Kuivatatud viljades on 63,8% suhkruid.

Tegu on suurepärase toiduainega, mis kuivatatult püsib kuni aasta; samuti hinnatud ravimtaimega, mida rahvameditsiin ammusest ajast kasutab. Araabia arstid kasutasid taime hüpertoonia, astma, neerukivide ja põiepõletiku korral. Kaukaasias kasutati tooreid ja kuivatatud vilju hingamiselundite põletikuliste haiguste korral, Usbekistanis rinnahaiguste korral.

Taime vilju, samuti seemneid ja lehti ning juurekoort kasutatakse hiina rahvameditsiinis. Neil on rahustav, hüpotensiivne, toniseeriv, kuseeritust soodustav toime, seemnetel on sedatiivne (rahustav) ja seedimist toniseeriv mõju, juurte koort kasutatakse kõhulahtisuse korral. Kliinilised uuringud on näidanud, et viljade ekstrakt võib olla kasulik kroonilise kõhukinnisuse korral. Teine kliiniline uuring on näidanud taime kasulikkust vastsündinute kollasuse puhul. On kindlaks tehtud, et jujuba suudab ennetada alkoholi tarvitamisega kaasaskäivat hapustumise protsessi hipokampuse struktuurides.

 

Jujuba on tõeline vitamiinide ja аntioksüdantide ladu.

 C-vitamiini sisalduselt ületab ta 25 korda tsitruselisi. Lisaks vitamiinidele on punane dattel rikas aminohapete ja orgaaniliste hapete poolest, samuti valkude, suhkru ja teiste kasulike ainete poolest. Just seetõttu loetakse jujubat ravimtaimeks ja seda kasutatakse laialdaselt hiina meditsiinis.

  

polygonum cuspidatum 1

 

Jaapani kirburohi (Polygonum Cuspidatum).

 

Ammu on märgatud, resveratrooli regulaarsel kasutamisel paljud haigused taganevad. Teadlased on avastanud, et jaapani kirburohi (polygonum cuspidatum) on resveratrooli poolest eriti rikas (taimepulbri ekstraktis on 98% resveratrooli). Polygonum cuspidatum on hiina ja jaapani meditsiinis traditsiooniline vahend mitmete haiguste ravis, mille hulka kuuluvad ka seeninfektsioonid. Jaapani kirburohtu kaustatakse südame-veresoonkonna haiguste, nahaprobleemide ja maksahaiguste korral. Just seetõttu on jaapani kirburohi ka selliste preparaatide koostises nagu "RESVERATROOL+" ja "ANTI-VANUS".

 

  

„ANTI-VANUSE“ toime- ja tervistav mehhanism:

 

— selgelt väljendunud antioksüdantne toime; 

— selgelt väljendunud antikantserogeenne toime;

— väljendunud antisklerootiline toime; 

— vähendab trombotsüütide agregatsiooni (vereklompide moodustumise protsessi) ja trombide moodustumise riski, tugevdab veresoonte seinu, vähendab verejooksu ja varikoosi riski, vähendab veresoonte haprust diabeedi ja teiste haiguste puhul; 

— on efektiivne kosmeetiline vahend, hoiab naha sileda ja elastse, ennetades vananemist; taastades ja stimuleerides kollageenkiudude kasvu, taastab närtsinud naha nooruslikkuse;

— on põletikuvastase toimega artriitide, hepatiitide ja teiste põletikuliste haiguste, aga ka allergiate puhul, neutraliseerides histamiini teket;

— suurendab liigeste elastsust (taastab kollageenkiude);

— on efektiivne retinopaatia (silma võrkkesta kahjustus) korral diabeetikutel ja kõrgvererõhutõvega haigetel, parandab nägemisteravust;

— parandab mälu, suurendab organismi stressitaluvust.

 

«ANTI-VANUS» on näidustatud järgmiste seisundite korral:

 

1. Kui võimas antioksüdant tervise tugevdamiseks, erinevate tõsiste haiguste profülaktikaks, kiiritushaiguse profülaktikaks ja raviks, kiiritusravi ajal.

2. Onkoloogiliste haiguste profülaktika ja ravi (koos teiste tavameditsiini meetoditega); efektiivne ja täielikum taastumine.

3. Südame-veresoonkonna haiguste prfülaktika ja ravi, sh. infarkt, insult (koos teiste tavameditsiini meetoditega), asendamatu komponent rehabilitatsioonis.

4. Suurepärane vahend ateroskleroosi profülaktikaks ja raviks ning kolesteroolitaseme kontrollimiseks – parim veresoonte „puhastaja“. 

5. Veenilaiendid ja tromboflebiidid, samuti verejooksude profülaktika traumade ajal (n sportlastel).

6. Erinevat päritolu allergiad.

7. Retinopaatia (silma võrkkesta kahjustus) profülaktika ja ravi diabeedi, hüpertoonia jt silmahaiguste puhul, nägemisteravuse paranemine.

8. Mälu paranemine, eriti neil, kellel on aju veresoonte ateroskleroos, vananamisprotsesside aeglustamine.

9. Erineva etioloogiaga stressi tagajärgede likvideerimine, stressitaluvuse tõstmine.

10. Parim suukaudne kosmeetiline vahend, aitab hoida naha noorena, taastab närtsinud nahka.

11. Põletiku- ja kergelt valuvastane vahend osteoartroosi ja reumaatilise artriidi korral, liigese painduvuse ja liikuvuse taastamine, eriti taastumisperioodil pärast luumurde, traumasid ja teisi tugi-liikumisaparaadi haigusi.

 

 

Üks kapsel sisaldab: Resveratrol 98% (Polygonum cuspidatum) -200 mg, datli hiina jujuba ekstrakt (Zízíphus jujúba) -150 mg, seemned punased viinamarjad ekstrakt – resveratrol 5% - 150 mg, oligosahhariidid.

Vastunäidustused: pole täheldatud.

Sisaldab: 120 kapslit х 500 mg

Kasutamine: 2 kapslit 2-3 korda päevas. 

Счастливая семья 2

 Nautige oma ostude ja head tervist teile!

Müügihitid

 • Looduslikud tooted
  Looduslikud tooted

Tooted

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

Looduslikud tooted ja täiendav toit on kõige tõhusam viis oluliste vitamiinide ja mineraalainete puuduse korvamiseks.

Loe Veel...

Kehahooldusvahendid

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

Spetsialistid on koostöös traditsiooniliste idamaiste toodete ekspertidega välja töötanud looduslikel koostisosadel põhinevad nahahooldustooted.

Loe veel...