• Kasulik toitumine ja looduspreparaadid
  Kasulik toitumine ja looduspreparaadid

  Naturaalsed looduspreparaadid on koos spetsialiseeritud toitumisega kõige tõhusam viis organismi varustamiseks vitamiinide ja mikroelementidega

   

   

 • Naturaalne kosmeetika
  Naturaalne kosmeetika

   Nahahooldusvahendid naturaalsetest taimsetest komponentidest

   

 • Aparaadid ja masseerijad
  Aparaadid ja masseerijad

  Ida meditsiini põhimõtete alusel loodud seadmed ja massaažiaparaadid organismi bioenergeetilise tasakaalu normaliseerimiseks ja säilitamiseks

   

   

Kapslid «HEA SEEDIMIST» - düsbakterioosi vastu

 

 

 

Taastab ja säilitab soolestiku mikrofloora loomulikku tasakaalu, sisaldab bifidobaktereid, lactobacillus acidophilust, taimseid kiudaineid ja muid naturaalseid looduslikke komponente. On probiootikum. Toote regulaarne kasutamine hoiab teie seedesüsteemi heas seisundis.

Хорош пищевар для сайтаKoostis: inuliin, taimne tselluloos, õunapektiin, linaseemned, roheline aniis, lactobacillus acidophilus, longum bifidobakterid - 5 mldr. kasulikku bakterit ühes kapslis (5x109).

Näidustused: düspepsia, mao-soolestiku meteorism, liigse rasva, alkoholi ja terava toidu korral toidusedelis. Aitab soolestiku mikrofloora muutuste, soolestiku motoorika funktsionaalsete häirete korral.

 

Preparaat on mõeldud seedimise parandamiseks, mao-, peen- ja jämesoole funktsiooni normaliseerimiseks. Toode sisaldab lahustuvaid ja mittelahustuvaid taimseid kiudaineid, soodustab efektiivselt seedimist, vähendab meteorismi, kaitseb mao limaskesta, vähendab spasme soolestikus.

 

Inuliin - kujutab endast polüsahhariidi. Seda ainet sünteesivad paljud taimed ning see kujutab endast süsivesikute varu. Seda süsivesikut leidub korvõieliste sugukonna taimedes (jorjenites e daaliates, nartsissides, päevalilledes, maapirnis e topinamburis).

Organismi sattudes moodustab inuliin geelitaolise substantsi, mis katab mao-seedetrakti limaskesta ja kaitseb sellega kahjulike mõjude eest (alkohol jt kahjulikud aineid). Inuliin maos ei imendu. Soolestikku sattudes muutub see toitepinnaseks bifido- ja laktobakteritele, aitades nii kasvatada meie organismi puhastajate ja kaitsjate armeed. Sel moel on inuliin efektiivne probiootikum (aine, mis moodustab soodsa keskkonna kasuliku mikrofloora jaoks). Inuliini sisaldavate kapslite "HEA SEEDIMIST" tarvitamine aitab kasvada kasulikul mikroflooral, mis omakorda hävitab patogeensed mikroobid ja kontrollib tinglikult patogeensete bakterite kasvu, puhastades sel viisil soolestikku ja järelikult ka  kogu organismi toksiinidest, elutegevuse jääkidest ja ohtlikest mikroorganismidest.

 

Õunapektiin - lahustuv taimne kiudaine. Ta soodustab sapphapete, kolesterooli, lipiidsete ühendite väljaviimist organismist, soodustab seedimist. Hoiab ära sapphappe imendumise, soodustab sapiteede läbivoolutamist. See kiud katab mao limaskesta, kaitstes seda haavandumise, terava toidu, alkoholi eest.  

 

Lahustumatu taimne kiudaine - aitab tühjendada magu, soolestikku, puhastades neid mitteseeduvatest toidujääkidest.

 

Linaseemned - sisaldavad kolloidi, mis katab mao ja soolestiku limaskesta pikaks ajaks ja kaitseb seega happe, agressiivsete toiduainete eest. On efektiivne gastroenteriidi ravis. 

 

Roheline aniis (fenkol) - sisaldab rikkalikult eeterlikke õlisid, on efektiivne kõhugaaside likvideerimisel, omab antispastilist mõju mao ja soolestiku lihaskoele, parandab seedimist, võtab ära maovalu, aitab tõhusalt neurootilise düspepsia ja seedetrakti krampide korral.

 

Bifido- ja laktobakterid - on nüüdisaja inimesele juba hästi tuntud. Tarvitades jogurtit või elusate bakterite preparaate saame garanteerida nende bakterite piisava kasvu soolestikus. Need bakterid vajavad teatud keskkonda. Samas meie toit ja eluviis ning ealised muutused ei aita kaasa sellele, et baktereid oleks vajalikul hulgal. "HEA SEEDIMIST" kapslite kasutamine aitab seda defitsiiti korvata.

 

Bifidobakteritel on omadus absorbeerida kantserogeene, mis vähendab pahaloomuliste rakkude tekkimise riski. Samuti aitavad bifidobakterid alandada kolesteroolitaset veres, mis aitab tervendada lipiidide ainevahetust ja kontrollida kaalu; töötavad välja B-grupi vitamiine ja mõningaid olulisi fermente. 

 

"HEA SEEDIMIST" kapslid on hea valik seedeprotsessi normaliseerimiseks ja toidu omastatavuse parandamiseks!

 

Vastunäidustusedpole täheldatud.

Pakend: 100 kapslit х 500 мg

Tarvitamine:  1-2 kapslit pärast sööki, iga kord.

Müügihitid

 • Looduslikud tooted
  Looduslikud tooted

Tooted

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

Looduslikud tooted ja täiendav toit on kõige tõhusam viis oluliste vitamiinide ja mineraalainete puuduse korvamiseks.

Loe Veel...

Kehahooldusvahendid

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

JM-Eco-Cosmetics

Spetsialistid on koostöös traditsiooniliste idamaiste toodete ekspertidega välja töötanud looduslikel koostisosadel põhinevad nahahooldustooted.

Loe veel...